Poťahy predných sedadiel POSEIDON L čierna

Zvoľte farbu:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Momentálne nedostupné
Kód: 6761/CIE
Značka: Kegel-Blazusiak
€32,99 / ks

Poseidon série pre L- veľkosť .

Poťah je vyrobený z kvalitného , čierneho , nehorľavého žakárového materiálu , ktorý sa pekne hodí takmer do každého interiéru automobilu. 

Veľkou výhodou poťahov série Poseidon je upevnený rozparok na lakťovej opierke na ľavej a pravej strane sedadla vodiča, ktorý umožňuje inštaláciu poťahu do automobilov s volantom na ľavej a pravej strane (anglická verzia).

Poťahy sú tiež vybavené špeciálnymi certifikovanými švami pre bočné vankúše AirBag, ktoré sa trhajú pri výbuchu, bezpečnosť švu potvrdzuje certifikát PIMOT . Použiteľná časť poťahu je vyrobená z poťahových materiálov a zadná strana z pružnej textílie laminovanej polyuretánovou penou. 

Kryty Poseidon pokrývajú celú zadnú plochu operadla, vďaka čomu vyzerá veľmi dobre aj na operadle stoličky. Na zadnej strane krytu spolujazdca je všité vrecko na uloženie drobností. 

 

Kryty Poseidon Black sú produktom známeho a uznávaného priemyslu autoplachiet a pracovných odevov Kegel-Błażusiak, ktoré sa vyrábajú v Poľsku, hlavne z poľských surovín, pri dodržaní všetkých štandardov kvality Európskej únie. 

 

Balenie obsahuje: 

  • 2 poťahy na predné sedadlá (vodič a spolujazdec)
  • 2 poťahy opierky hlavy 
  • montážne spony 
Materiál: 
  • 100 percentný polyester
  • polyuretánová pena 
 
 Model: 1266-233-4010

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: