Ochranný poťah do auta na prevoz psa REX

Rozmery:
Šírka: 127 cm,
Dĺžka: 155 cm

Zvoľte farbu:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
TOVAR U VÁS DOMA DO 3-5 PRACOVNÝCH DNÍ
Kód: 6587/CIE
Značka: Kegel-Blazusiak
€22,99 / ks
Ochranný poťah na  psa REx  je ideálny na prepravu veľkých a malých psov alebo batožiny na zadnom sedadle automobilu. Má veľmi dobrú ochrannú funkciu - chráni ako zadné sedadlo vozidla pred nečistotami a poškodením psom, tak aj pred prepravou proti modrinám, pretože vytvára akúsi hojdaciu sieť. Okrem toho zvyšuje bezpečnosť, pretože zakrytím priestoru medzi prednými sedadlami sťažuje psovi prechod k prednej časti vozidla. Vyrobený z veľmi pevného, ​​vodoodpudivého materiálu podobného koži, ktorý sa veľmi ľahko čistí. Poťah sa veľmi ľahko nasadzuje na predné a zadné opierky hlavy. Profesionálne vyrobené.

Materiál:
PVC -  ekologická koža
Poťah je vyrobený z nepremokavej, pevnej a ťažko preniknuteľnej ekologickej kože. Tento materiál je antialergický, bez zápachu a má veľa ochranných vlastností.
- Chráni čalúnenie pred všetkými nečistotami, špinou, blatom, vlasmi 
- Je odolný voči zápachu - nepríjemný zápach neprenikne do materiálu, vďaka čomu čalúnenie auta zostane voňavé; samotný kryt ho neabsorbuje - je to veľmi dôležitá vlastnosť, pretože nepríjemné pachy sa zvyčajne ťažko odstránia a vydržia dlho.
- Je odolný voči poškriabaniu a poškriabaniu - pes svojimi pazúrmi neublíži čalúneniu ani poťahu, ani ho nepoškriabe žiadne predmety.
- Je vodotesný - neabsorbuje kvapaliny; nepreniknú do materiálu, čo zabráni vzniku škvŕn na čalúnení.

 

Rozmery:
Šírka: 127 cm,
Dĺžka: 155 cm

 

Výhody produktu:
- Vysoko kvalitný materiál 
- Komfort používania
- Ochrana čalúnenia
- Rýchla montáž 
- Jednoduché skladovanie
- Veľmi ľahké čistenie - umyť ho mydlovou vodou pomocou vlhkej handričky alebo špongie. Potom opláchnite čistou vodou. Nepoužívajte žiadne chemikálie ani vosky - môžu byť škodlivé pre materiál.

 

3201-245-4010

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: